Zeměpisné a vlastivědné sdružení

TOPlist

JAK SE STÁT ČLENKOU/ČLENEM ZVS

Stačí, když zájemkyně/zájemce o členství v Zeměpisném a vlastivědném sdružení nám toto své přání prostě sdělí. Nejjednodušší způsob, jak to provést, je e-mailem na adresu zemsdr@seznam.cz. Lze využít i klasické poštovní služby, adresa je pak: Zeměpisné a vlastivědné sdružení, Mášova 8, 602 00 Brno. Žádné další formality nejsou zapotřebí.

V tomto sdělení, prosíme, uveďte svou poštovní adresu, na kterou budeme zasílat členské tisky - Země a cesty a Zeměpisné a vlastivědné spisy. Jejich poslední čísla obdržíte během několika dnů.

Jestliže Vaše členství vznikne do 30. září, přiložíme k členským tiskům složenku na úhradu členského příspěvku. Stanete-li se členem v době od 1. října, pak pro zbytek roku již příspěvek neplatíte a složenku přiložíme k zaslanému prvnímu číslu roku následujícího.

Členský příspěvek je sice (jediná reálná) povinnost podle stanov, ale jeho částka není určena, a tak se o ní můžete rozhodnout zcela libovolně. Plátců příspěvku 100 Kč a výše si vážíme jako podporovatelů ZVS.

Hned pro Vás začnou platit členské ceny zájezdů ZVS, pokud o ně budete mít zájem.

Jste-li zcestovalí po světě, můžete rovněž hned získat některou z cestovatelských hodností ZVS a vstoupit do cestovatelského žebříčku (viz zde).

Zveme Vás do našeho sdružení!

 

© Zeměpisné a vlastivědné sdružení, z.s.Zajímavé weby